The two-year college mathematics journal (Ηλεκτρονικό)
 
ΤίτλοςˆThe ‰two-year college mathematics journal
ISSN2325-9116
Έτη έκδοσης1970-1983
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόˆThe ‰college mathematics journal (Online) [ISSN 1931-1346]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰Two-year college mathematics journal [ISSN 0049-4925]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
ΤίτλοςˆThe ‰two-year college mathematics journal
Τίτλος κλειδ߈The ‰two-year college mathematics journal (Online)
ISSN2325-9116
Έτη έκδοσης1970-1983
ΔημοσίευσηBoston, Mass. : Prindle, Weber & Schmidt 1970-1983.
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (spring 1970)-v. 14, no. 5 (Nov. 1983).
Πνευματική υπευθυνότηταMathematical Association of America.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόˆThe ‰college mathematics journal (Online) [ISSN 1931-1346]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰Two-year college mathematics journal [ISSN 0049-4925]
DDC Ταξινόμηση510/.071/1 (23)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Εθνικό Κέντρο Τεκμηρίωσης / Ε.Ι.Ε.
1970
τόμος 1
τεύχος 1
1983
τόμος 14
τεύχος 5
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Κέντρο Πληροφόρησης
1970
τόμος 1
1983
τόμος 14
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση