Chinese journal of numerical mathematics and applications
 
ΤίτλοςChinese journal of numerical mathematics and applications.
ΣυντομογραφίαChin. j. numer. math. appl.
ISSN0899-4358
Έτη έκδοσης1988-2007
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΤίτλοςChinese journal of numerical mathematics and applications.
Τίτλος κλειδίChinese journal of numerical mathematics and applications
ΣυντομογραφίαChin. j. numer. math. appl.
Τμήμα τίτλουNumerical mathematics and applications
ISSN0899-4358
Έτη έκδοσης1988-2007
Δημοσίευση[New York, N.Y.] : Allerton Press 1988-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 10, no. 1-
Ceased in 2007.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Μετάφραση τουChi suan shu hsüeh
Shu chih chi suan yü chi suan chi ying yung
DDC Ταξινόμηση519.4/05 (20)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Τ.Ε.Ι. Δυτικής Μακεδονίας - Καστοριάς
2006
τόμος 28
τεύχος 1
2006
τόμος 28
τεύχος 4
Πλήρης
Μέλος Δικτύου