Journal of mathematics and music (Ηλεκτρονικό)
 
ΤίτλοςJournal of mathematics and music
ISSN1745-9745
Έτη έκδοσης2006-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of mathematics & music (Print) [ISSN 1745-9737]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://tandf.co.uk/journals/(...)
ΤίτλοςJournal of mathematics and music
Τίτλος κλειδίJournal of mathematics and music (Online)
ISSN1745-9745
Έτη έκδοσης2006-
ΔημοσίευσηAbingdon : Taylor & Francis 2007-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, issue 1 (2007)-
Πνευματική υπευθυνότηταSociety for Mathematics and Computation in Music.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of mathematics & music (Print) [ISSN 1745-9737]
DDC Ταξινόμηση781.2 (22)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://tandf.co.uk/journals/(...)
Το συγκεκριμένο περιοδικό δεν ανήκει στη συλλογή καμίας βιβλιοθήκης.