Journal of mathematics & music
 
ΤίτλοςJournal of mathematics & music.
ISSN1745-9737
Έτη έκδοσης2007-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of mathematics and music (Online) [ISSN 1745-9745]
ΤίτλοςJournal of mathematics & music.
Τίτλος κλειδίJournal of mathematics & music (Print)
ISSN1745-9737
Έτη έκδοσης2007-
ΔημοσίευσηAbingdon : Taylor & Francis 2007-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Mar. 2007)-
Πνευματική υπευθυνότηταSociety for Mathematics and Computation in Music.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of mathematics and music (Online) [ISSN 1745-9745]
DDC Ταξινόμηση781.2 (22)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
ΕΛΛΗΝΙΚΌ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΌ ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ
2011
τόμος 5
2014
τόμος 8
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου