Journal of the International Association for Mathematical Geology
 
ΤίτλοςJournal of the International Association for Mathematical Geology.
ΣυντομογραφίαJ. Int. Assoc. Math. Geol.
ISSN0020-5958
Έτη έκδοσης1969-1985
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόMathematical geology [ISSN 0882-8121]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of the International Association for Mathematical Geology
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://springerlink.com/content/0(...)
ΤίτλοςJournal of the International Association for Mathematical Geology.
Τίτλος ράχηςMathematical geology
Τίτλος κλειδίJournal of the International Association for Mathematical Geology
ΣυντομογραφίαJ. Int. Assoc. Math. Geol.
ISSN0020-5958
Έτη έκδοσης1969-1985
Δημοσίευση[New York, Plenum Pub. Corp.
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςv. 1-17; 1969-1985.
Πνευματική υπευθυνότηταInternational Association for Mathematical Geology.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόMathematical geology [ISSN 0882-8121]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of the International Association for Mathematical Geology
DDC Ταξινόμηση550/.1/51
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://springerlink.com/content/0(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης Πολυτεχνική Σχολή
1978
τόμος 10
1982
τόμος 14
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή
Εθνικό Κέντρο Βιώσιμης & Αειφόρου Ανάπτυξης (πρώην Ινστιτούτο Γεωλογικών και Μεταλλευτικών Ερευνών)
1977
τόμος 9
1999
τόμος 31`
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου