Annals of mathematics (Ηλεκτρονικό)
 
ΤίτλοςAnnals of mathematics
ΣυντομογραφίαAnn. math. (Online)
ISSN1939-8980
Έτη έκδοσης1884-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειAnalyst (Des Moines, Iowa : Online)
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοAnnals of mathematics [ISSN 0003-486X]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
http://annals.princeton.edu/issues/is(...)
ΤίτλοςAnnals of mathematics
Τίτλος κλειδίAnnals of mathematics (Online)
ΣυντομογραφίαAnn. math. (Online)
ISSN1939-8980
Έτη έκδοσης1884-
Δημοσίευση[Charlottesville, Va.] : University of Virginia 1884-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Mar. 1884)-v. 12, no. 6 (June 1899); ser. 2, v. 1, no. 1 (Oct. 1899)-
Πνευματική υπευθυνότηταUniversity of Virginia.
Harvard University.
Princeton University.
Institute for Advanced Study (Princeton, N.J.)
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειAnalyst (Des Moines, Iowa : Online)
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοAnnals of mathematics [ISSN 0003-486X]
DDC Ταξινόμηση510.5 (14)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
http://annals.princeton.edu/issues/is(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Κέντρο Πληροφόρησης
1884
τόμος 1
2014
τόμος 179
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου