The American mathematical monthly (Ηλεκτρονικό)
 
ΤίτλοςˆThe ‰American mathematical monthly
ΣυντομογραφίαAm. math. mon. (Online)
ISSN1930-0972
Έτη έκδοσης1894-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰American mathematical monthly [ISSN 0002-9890]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
http://maa.org/pubs/mont(...)
http://proquest.umi.com/pqdlink?V(...)
ΤίτλοςˆThe ‰American mathematical monthly
Τίτλος κλειδ߈The ‰American mathematical monthly (Online)
ΣυντομογραφίαAm. math. mon. (Online)
ISSN1930-0972
Έτη έκδοσης1894-
ΔημοσίευσηKidder, Mo. : Chubbock Bros. 1894-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Jan. 1894)-
Πνευματική υπευθυνότηταMathematical Association of America.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰American mathematical monthly [ISSN 0002-9890]
DDC Ταξινόμηση510.5 (14)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
http://maa.org/pubs/mont(...)
http://proquest.umi.com/pqdlink?V(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Κέντρο Πληροφόρησης
1894
τόμος 1
2016
τόμος 123
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
1894
τόμος 1
τεύχος 1
Ηλεκτρονικό
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου