Journal of the Society for Industrial and Applied Mathematics (Ηλεκτρονικό)
 
ΤίτλοςJournal of the Society for Industrial and Applied Mathematics
ΣυντομογραφίαJ. soc. ind. appl. math. (Online)
ISSN2168-3484
Έτη έκδοσης1953-1965
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόSIAM journal on applied mathematics (Print) [ISSN 0036-1399]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of the Society for Industrial and Applied Mathematics [ISSN 0368-4245]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
ΤίτλοςJournal of the Society for Industrial and Applied Mathematics
Τίτλος κλειδίJournal of the Society for Industrial and Applied Mathematics (Online)
ΣυντομογραφίαJ. soc. ind. appl. math. (Online)
ISSN2168-3484
Έτη έκδοσης1953-1965
ΔημοσίευσηPhiladelphia, Pa. : Society for Industrial and Applied Mathematics 1953-1965.
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Sept. 1953)-v. 13, no. 4 (Dec. 1965).
Πνευματική υπευθυνότηταSociety for Industrial and Applied Mathematics.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόSIAM journal on applied mathematics (Print) [ISSN 0036-1399]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of the Society for Industrial and Applied Mathematics [ISSN 0368-4245]
DDC Ταξινόμηση510 (14)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Εθνικό Κέντρο Τεκμηρίωσης / Ε.Ι.Ε.
1953
τόμος 1
τεύχος 1
1965
τόμος 13
τεύχος 4
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Κέντρο Πληροφόρησης
1953
τόμος 1
1965
τόμος 13
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου