Complex variables and elliptic equations
 
ΤίτλοςComplex variables and elliptic equations.
ISSN1747-6933
Έτη έκδοσης2006-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
ΣυνεχίζειComplex variables, theory & application [ISSN 0278-1077]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοComplex variables and elliptic equations (Online) [ISSN 1747-6941]
ΤίτλοςComplex variables and elliptic equations.
Τίτλος κλειδίComplex variables and elliptic equations (Print)
ISSN1747-6933
Έτη έκδοσης2006-
ΔημοσίευσηAbingdon : Taylor & Francis 2006-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 51, no. 1 (Jan. 2006)-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
ΣυνεχίζειComplex variables, theory & application [ISSN 0278-1077]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοComplex variables and elliptic equations (Online) [ISSN 1747-6941]
DDC Ταξινόμηση515.905 (22)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 24/08/2018