International Journal of Computer Mathematics
 
ΤίτλοςInternational journal of computer mathematics.
ΣυντομογραφίαInt. J. Comput. Math.
ISSN0020-7160
Έτη έκδοσης1964-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
ΑπερρόφησεICC Bulletin [ISSN 0536-1222]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοInternational journal of computer mathematics (Online) [ISSN 1029-0265]
International journal of computer mathematics (CD-ROM) [ISSN 1026-7425]
ΤίτλοςInternational journal of computer mathematics.
Τίτλος κλειδίInternational Journal of Computer Mathematics
ΣυντομογραφίαInt. J. Comput. Math.
ISSN0020-7160
Έτη έκδοσης1964-
ΔημοσίευσηLondon : Taylor & Francis 1964-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (May 1964)-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
ΑπερρόφησεICC Bulletin [ISSN 0536-1222]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοInternational journal of computer mathematics (Online) [ISSN 1029-0265]
International journal of computer mathematics (CD-ROM) [ISSN 1026-7425]
DDC Ταξινόμηση004.05 (22)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Σύνδεσμος Ελληνικών Ακαδημαϊκών Βιβλιοθηκών
1964 Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Taylor & Francis
Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης
Πολυτεχνική Σχολή

1979
τόμος 7
1993 Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 01/09/2017
Πανεπιστήμιο Κύπρου
1992
τόμος 46
1996
τόμος 62
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή
Πάντειο Πανεπιστήμιο Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών
1987
τόμος 22
τεύχος 1
1989
τόμος 29
τεύχος 4
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
1986
τόμος 20
1996
τόμος 62
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Κρήτης Βιβλιοθήκη Ηρακλείου
1979
τόμος 7
1985
τόμος 19
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1980
τόμος 8
2005
τόμος 82
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 25/08/2017
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Σχολή Θετικών Επιστημών Τμήμα Μαθηματικών
1974
τόμος 4
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου