International mathematics research papers
 
ΤίτλοςInternational mathematics research papers.
ΣυντομογραφίαInt. math. res. pap (Print)
ISSN1687-3017
Έτη έκδοσης2005-2008
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Απερροφήθη απόInternational mathematics research notices [ISSN 1073-7928]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοInternational mathematics research papers (Online) [ISSN 1687-3009]
ΤίτλοςInternational mathematics research papers.
Τίτλος κλειδίInternational mathematics research papers (Print)
ΣυντομογραφίαInt. math. res. pap (Print)
ISSN1687-3017
Έτη έκδοσης2005-2008
ΔημοσίευσηCairo ; Hindawi Publishing Corporation 2005-2008.
2007-2008 [Oxford] : Oxford University Press
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςBegan with: Vol. 2005, no. 1 ; ceased with v. 2008, no. 4.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Απερροφήθη απόInternational mathematics research notices [ISSN 1073-7928]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοInternational mathematics research papers (Online) [ISSN 1687-3009]
DDC Ταξινόμηση510 (22)
Το συγκεκριμένο περιοδικό δεν ανήκει στη συλλογή καμίας βιβλιοθήκης.