Mediterranean journal of mathematics
 
ΤίτλοςMediterranean journal of mathematics
ΣυντομογραφίαMediterr. j. math. (Print)
ISSN1660-5446
Έτη έκδοσης2004-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΕλβετία
ΣυνεχίζειConferenze del Seminàrio di Matemàtica dell'Università di Bari [ISSN 0374-2113]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοMediterranean journal of mathematics (Online) [ISSN 1660-5454]
ΤίτλοςMediterranean journal of mathematics
Άλλος τίτλοςMedJM
Τίτλος κλειδίMediterranean journal of mathematics (Print)
ΣυντομογραφίαMediterr. j. math. (Print)
ISSN1660-5446
Έτη έκδοσης2004-
ΔημοσίευσηBasel [etc.] : Birkhäuser 2004-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol.1, no 1 (2004)-
Πνευματική υπευθυνότηταUniversità degli studi di Bari. Dipartimento di matematica
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΕλβετία
ΣυνεχίζειConferenze del Seminàrio di Matemàtica dell'Università di Bari [ISSN 0374-2113]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοMediterranean journal of mathematics (Online) [ISSN 1660-5454]
UDC Ταξινόμηση51
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Σύνδεσμος Ελληνικών Ακαδημαϊκών Βιβλιοθηκών
2006 2012 Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Springer
Πανεπιστήμιο Κύπρου
2004
τόμος 11
2006
τόμος 12
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή