The Journal of fuzzy mathematics
 
ΤίτλοςˆThe ‰Journal of fuzzy mathematics.
ΣυντομογραφίαJ. fuzzy math.
ISSN1066-8950
Έτη έκδοσης1993-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΤίτλοςˆThe ‰Journal of fuzzy mathematics.
Τίτλος κλειδ߈The ‰Journal of fuzzy mathematics
ΣυντομογραφίαJ. fuzzy math.
ISSN1066-8950
Έτη έκδοσης1993-
ΔημοσίευσηLos Angeles, USA : International Fuzzy Mathematics Institute c1993-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Mar. 1993)-
Πνευματική υπευθυνότηταInternational Fuzzy Mathematics Institute.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
DDC Ταξινόμηση511.3 (20)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Κεντρική Βιβλιοθήκη
1998
τόμος 6
1998
τόμος 6
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
2004
τόμος 12
2013
τόμος 21
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου