Publications of the Research Institute for Mathematical Sciences
 
ΤίτλοςPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences.
ΣυντομογραφίαPubl. Res. Inst. Math. Sci. (Print)
ISSN0034-5318
Έτη έκδοσης1969-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΔιεθνής
ΣυνεχίζειPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences, Kyōto. Series A
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences (Online) [ISSN 1663-4926]
ΤίτλοςPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences.
Άλλος τίτλοςPRIMS
Τίτλος κλειδίPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences (Print)
ΣυντομογραφίαPubl. Res. Inst. Math. Sci. (Print)
ISSN0034-5318
Έτη έκδοσης1969-
ΔημοσίευσηKyoto : Research Institute for Mathematical Sciences 1969-
2010- Zürich : European Mathematical Society Publishing House
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςBeginnt mit vol. 5 (1969/70)
Πνευματική υπευθυνότηταResearch Institute for Mathematical Sciences of Kyoto University
Πνευματική υπευθυνότηταEuropean Mathematical Society
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΔιεθνής
ΣυνεχίζειPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences, Kyōto. Series A
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοPublications of the Research Institute for Mathematical Sciences (Online) [ISSN 1663-4926]
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Κύπρου
1991
τόμος 27
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή