The Mathematica journal
 
ΤίτλοςˆThe ‰Mathematica journal.
ΣυντομογραφίαMath. j. (Print)
ISSN1047-5974
Έτη έκδοσης1990-2009
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόMathematica journal (Online) [ISSN 1097-1610]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰mathematica journal (Online) [ISSN 1097-1610]
Mathematica journal
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://mathematica-journal.com
ΤίτλοςˆThe ‰Mathematica journal.
Τίτλος κλειδ߈The ‰Mathematica journal (Print)
ΣυντομογραφίαMath. j. (Print)
ISSN1047-5974
Έτη έκδοσης1990-2009
ΔημοσίευσηRedwood City, Ca. : Advanced Book Program, Addison-Wesley Pub. Co. c1990-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, issue 1 (summer 1990)-
Ceased in 2009.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόMathematica journal (Online) [ISSN 1097-1610]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰mathematica journal (Online) [ISSN 1097-1610]
Mathematica journal
DDC Ταξινόμηση510/.285/5369 (20)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://mathematica-journal.com
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Τ.Ε.Ι. Κρήτης
2004
τόμος 8
2008
τόμος 11
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Κύπρου
1994
τόμος 4
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή