Journal of nonlinear mathematical physics
 
ΤίτλοςJournal of nonlinear mathematical physics.
ΣυντομογραφίαJ. nonlin. math. phys.
ISSN1402-9251
Έτη έκδοσης1994-2007
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΓαλλία
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of nonlinear mathematical physics (Online) [ISSN 1776-0852]
ΤίτλοςJournal of nonlinear mathematical physics.
Άλλος τίτλοςJNMP
Τίτλος κλειδίJournal of nonlinear mathematical physics
ΣυντομογραφίαJ. nonlin. math. phys.
ISSN1402-9251
Έτη έκδοσης1994-2007
ΔημοσίευσηLuleå, Suède : Luleå tekniska universitet 1994-2007
Paris : Atlantis press 2006-2007
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, iss. 1 (february 1994)-vol. 14, iss. 1/4 (2007)
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΓαλλία
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of nonlinear mathematical physics (Online) [ISSN 1776-0852]
DDC Ταξινόμηση530.15 (22)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Κύπρου
1994
τόμος 1
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή