Mathematical research letters
 
ΤίτλοςMathematical research letters
ΣυντομογραφίαMath. res. lett.
ISSN1073-2780
Έτη έκδοσης1994-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοMathematical research letters (Online) [ISSN 1945-001X]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://mrlonline.org
ΤίτλοςMathematical research letters
Τίτλος κλειδίMathematical research letters
ΣυντομογραφίαMath. res. lett.
Τμήμα τίτλουMRL
ISSN1073-2780
Έτη έκδοσης1994-
ΔημοσίευσηCambridge, MA : International Press c1994-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Jan. 1994)-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοMathematical research letters (Online) [ISSN 1945-001X]
DDC Ταξινόμηση510/.5 (20)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://mrlonline.org
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Ίδρυμα Τεχνολογίας και Έρευνας
1997
τόμος 4
2000
τόμος 7
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Κρήτης Βιβλιοθήκη Ηρακλείου
1998
τόμος 5
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1996
τόμος 3
2000
τόμος 7
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου