Mathematical spectrum
 
ΤίτλοςMathematical spectrum.
ΣυντομογραφίαMath. spectr.
ISSN0025-5653
Έτη έκδοσης1968-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
ΤίτλοςMathematical spectrum.
Τίτλος κλειδίMathematical spectrum
ΣυντομογραφίαMath. spectr.
ISSN0025-5653
Έτη έκδοσης1968-
ΔημοσίευσηSheffield : Applied Probability Trust
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςv. 1- 1968/69-
Πνευματική υπευθυνότηταApplied Probability Trust.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
DDC Ταξινόμηση510 (21)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Αμερικανικό Κολλέγιο Ελλάδος

2004
τόμος 37
2016
τόμος 48
τεύχος 3
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
1969
τόμος 2
2010 Ελλιπής
Μέλος Δικτύου