Journal of mathematical sciences (New York, N.Y.)
 
ΤίτλοςJournal of mathematical sciences.
ΣυντομογραφίαJ. math. sci. (N.Y.N.Y.)
ISSN1072-3374
Έτη έκδοσης1994-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειJournal of Soviet mathematics [ISSN 0090-4104]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of mathematical sciences (Dordrecht. Online) [ISSN 1573-8795]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://kluweronline.com/issn/1072(...)
http://firstsearch.oclc.org/journal=1(...)
http://firstsearch.oclc.org
ΤίτλοςJournal of mathematical sciences.
Τίτλος κλειδίJournal of mathematical sciences (New York, N.Y.)
ΣυντομογραφίαJ. math. sci. (N.Y.N.Y.)
ISSN1072-3374
Έτη έκδοσης1994-
ΔημοσίευσηNew York, NY : Plenum Pub. Corp. c1994-
New York, NY. : Springer Science+Business Media
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 68, no. 1 (Jan. 10, 1994)-
Πνευματική υπευθυνότηταConsultants Bureau.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειJournal of Soviet mathematics [ISSN 0090-4104]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of mathematical sciences (Dordrecht. Online) [ISSN 1573-8795]
DDC Ταξινόμηση510 (12)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://kluweronline.com/issn/1072(...)
http://firstsearch.oclc.org/journal=1(...)
http://firstsearch.oclc.org
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Σύνδεσμος Ελληνικών Ακαδημαϊκών Βιβλιοθηκών
1973 Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Springer
Πανεπιστήμιο Κρήτης Βιβλιοθήκη Ηρακλείου
1994
τόμος 68
1997
τόμος 87
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1995
τόμος 73
1998
τόμος 88
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Εθνικό Κέντρο Ερευνών στις Φυσικές Επιστήμες "Δημόκριτος"
1994 Πλήρης
Μέλος Δικτύου