The Two-year college mathematics journal
 
ΤίτλοςTwo-year college mathematics journal.
ΣυντομογραφίαTwo-year coll. math. j.
ISSN0049-4925
Έτη έκδοσης1970-1983
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόˆThe ‰College mathematics journal (Print) [ISSN 0746-8342]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοTwo-year college mathematics journal (online)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
ΤίτλοςTwo-year college mathematics journal.
Τίτλος κλειδ߈The ‰Two-year college mathematics journal
ΣυντομογραφίαTwo-year coll. math. j.
ISSN0049-4925
Έτη έκδοσης1970-1983
ΔημοσίευσηBoston, Mass. : Published by Prindle, Weber & Schmidt, in collaboration with the Mathematical Association of America c1970-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (spring 1970)-v. 14, no. 5 (Nov. 1983).
Πνευματική υπευθυνότηταMathematical Association of America.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόˆThe ‰College mathematics journal (Print) [ISSN 0746-8342]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοTwo-year college mathematics journal (online)
DDC Ταξινόμηση510/.071/1
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
1970
τόμος 1
1983
τόμος 14
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1970
τόμος 1
1983
τόμος 14
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Κρήτης Βιβλιοθήκη Ηρακλείου
1978
τόμος 9
1983
τόμος 14
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου