Journal of the American Mathematical Society
 
ΤίτλοςJournal of the American Mathematical Society
ΣυντομογραφίαJ. Am. Math. Soc.
ISSN0894-0347
Έτη έκδοσης1988-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of the American Mathematical Society (Online) [ISSN 1088-6834]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://ams.org
http://jstor.org/journals/(...)
http://firstsearch.oclc.org
http://firstsearch.oclc.org/journal=0(...)
ΤίτλοςJournal of the American Mathematical Society
Τίτλος κλειδίJournal of the American Mathematical Society
ΣυντομογραφίαJ. Am. Math. Soc.
ISSN0894-0347
Έτη έκδοσης1988-
ΔημοσίευσηProvidence, R.I., USA : The Society c1988-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Jan. 1988)-
Πνευματική υπευθυνότηταAmerican Mathematical Society.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of the American Mathematical Society (Online) [ISSN 1088-6834]
DDC Ταξινόμηση510/.5 (19)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://ams.org
http://jstor.org/journals/(...)
http://firstsearch.oclc.org
http://firstsearch.oclc.org/journal=0(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Κύπρου
1991
τόμος 4
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
1988
τόμος 1
1999
τόμος 12
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Αιγαίου Σχολή Θετικών Επιστημών Παράρτημα Βιβλιοθήκης Σάμου
1991
τόμος 4
2003
τόμος 16
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πολυτεχνείο Κρήτης
1989
τόμος 2
τεύχος 1
1993
τόμος 6
τεύχος 4
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 20/08/2017
Πανεπιστήμιο Κρήτης Βιβλιοθήκη Ηρακλείου
1988
τόμος 1
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1988
τόμος 1
2010
τόμος 23
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 25/08/2017
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
1992
τόμος 5
2005 Ελλιπής
Μέλος Δικτύου