Journal of risk management in financial institutions
 
ΤίτλοςJournal of risk management in financial institutions.
ISSN1752-8887
Έτη έκδοσης2007-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of risk management in financial institutions (Online) [ISSN 1752-8895]
ΤίτλοςJournal of risk management in financial institutions.
Τίτλος κλειδίJournal of risk management in financial institutions (Print)
Τμήμα τίτλουRisk management in financial institutions
ISSN1752-8887
Έτη έκδοσης2007-
ΔημοσίευσηLondon : Henry Stewart 2007-.
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Oct.-Dec. 2007)-
Πνευματική υπευθυνότηταProfessional Risk Managers International Association.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένο Βασίλειο
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of risk management in financial institutions (Online) [ISSN 1752-8895]
DDC Ταξινόμηση658.155 (22)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Τράπεζα της Ελλάδος
Βιβλιοθήκη

2012-2013
τόμος 6
Πλήρης
Μέλος Δικτύου