American journal of mathematical and management sciences
 
ΤίτλοςAmerican journal of mathematical and management sciences.
ΣυντομογραφίαAm. j. math. manage. sci.
ISSN0196-6324
Έτη έκδοσης1981-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΤίτλοςAmerican journal of mathematical and management sciences.
Τίτλος κλειδίAmerican journal of mathematical and management sciences
ΣυντομογραφίαAm. j. math. manage. sci.
ISSN0196-6324
Έτη έκδοσης1981-
ΔημοσίευσηColumbus, Ohio : American Sciences Press c1981-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
DDC Ταξινόμηση658.4/034
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Σχολή Θετικών Επιστημών Τμήμα Μαθηματικών
1985
τόμος 5
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ίδρυμα Ευγενίδου
1998
τόμος 18
1999
τόμος 19
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
1981
τόμος 1
2001
τόμος 21
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου