Journal of integral equations
 
ΤίτλοςJournal of integral equations.
ΣυντομογραφίαJ. integr. equ.
ISSN0163-5549
Έτη έκδοσης1979-1985
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόˆThe ‰Journal of integral equations and applications [ISSN 0897-3962]
ΤίτλοςJournal of integral equations.
Τίτλος κλειδίJournal of integral equations
ΣυντομογραφίαJ. integr. equ.
ISSN0163-5549
Έτη έκδοσης1979-1985
Δημοσίευση[New York, Elsevier North Holland
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςv. 1-10, no. 1-3; May 1979-1985.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Συνεχίζεται απόˆThe ‰Journal of integral equations and applications [ISSN 0897-3962]
DDC Ταξινόμηση515/.45/05
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1981
τόμος 3
1985
τόμος 7
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 25/08/2017
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Σχολή Θετικών Επιστημών Τμήμα Μαθηματικών
1981
τόμος 3
1987 Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Κεντρική Βιβλιοθήκη Ζωγράφου
1979
τόμος 1
1987 Ελλιπής
Μέλος Δικτύου