The college mathematics journal (Ηλεκτρονικό)
 
ΤίτλοςˆThe ‰college mathematics journal
ISSN1931-1346
Έτη έκδοσης1984-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειTwo-year college mathematics journal (Online)
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰College mathematics journal (Print) [ISSN 0746-8342]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
http://maa.org/pubs/cmj.(...)
ΤίτλοςˆThe ‰college mathematics journal
Τίτλος κλειδ߈The ‰college mathematics journal (Online)
ISSN1931-1346
Έτη έκδοσης1984-
ΔημοσίευσηWashington, D.C. : Mathematical Association of America 1984-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 15, no. 1 (Jan. 1984)-
Πνευματική υπευθυνότηταMathematical Association of America.
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειTwo-year college mathematics journal (Online)
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰College mathematics journal (Print) [ISSN 0746-8342]
DDC Ταξινόμηση510 (13)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://jstor.org/journals/(...)
http://maa.org/pubs/cmj.(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Εθνικό Κέντρο Τεκμηρίωσης / Ε.Ι.Ε.
1984
τόμος 15
τεύχος 1
2013
τόμος 44
τεύχος 5
Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή