Journal of concrete and applicable mathematics
 
ΤίτλοςJournal of concrete and applicable mathematics.
ISSN1548-5390
Έτη έκδοσης2003-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of concrete and applicable mathematics (Online) [ISSN 1559-176X]
ΤίτλοςJournal of concrete and applicable mathematics.
Τίτλος κλειδίJournal of concrete and applicable mathematics
ISSN1548-5390
Έτη έκδοσης2003-
ΔημοσίευσηHauppauge, N.Y. : Nova Science Publishers c2003-
<2004- >: Eudoxus Press
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (2003)-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of concrete and applicable mathematics (Online) [ISSN 1559-176X]
DDC Ταξινόμηση510 (14)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Εθνικό Κέντρο Τεκμηρίωσης / Ε.Ι.Ε.
2003
τόμος 1
τεύχος 1
2007
τόμος 5
τεύχος 1
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή μέχρι 02/09/2018