International journal of geometric methods in modern physics
 
ΤίτλοςInternational journal of geometric methods in modern physics.
ISSN0219-8878
Έτη έκδοσης2004-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΣινγκαπούρη
ΤίτλοςInternational journal of geometric methods in modern physics.
Τίτλος κλειδίInternational journal of geometric methods in modern physics
ISSN0219-8878
Έτη έκδοσης2004-
ΔημοσίευσηSingapore ; World Scientific 2004-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol 1, no. 1 & 2 (Apr 2004)-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΣινγκαπούρη
DDC Ταξινόμηση530.15 (21)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ
2010 Πλήρης
Μέλος Δικτύου