The Journal of mathematical behavior
 
ΤίτλοςˆThe ‰Journal of mathematical behavior
ΣυντομογραφίαJ. math. behav.
ISSN0732-3123
Έτη έκδοσης1980-
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειˆThe ‰Journal of children's mathematical behavior [ISSN 0160-0133]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰journal of mathematical behavior (Online) [ISSN 1873-8028]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://sciencedirect.com/science/j(...)
ΤίτλοςˆThe ‰Journal of mathematical behavior
Τίτλος κλειδ߈The ‰Journal of mathematical behavior
ΣυντομογραφίαJ. math. behav.
ISSN0732-3123
Έτη έκδοσης1980-
Δημοσίευση[Champaign, Ill. : Study Group for Mathematical Behavior 1980?-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 3, no. 1 (autumn 1980)-
Πνευματική υπευθυνότηταStudy Group for Mathematical Behavior.
Madison Project (U.S.)
ΓλώσσαΑγγλική
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
ΣυνεχίζειˆThe ‰Journal of children's mathematical behavior [ISSN 0160-0133]
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοˆThe ‰journal of mathematical behavior (Online) [ISSN 1873-8028]
DDC Ταξινόμηση370.15/651 (20)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://sciencedirect.com/science/j(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Σύνδεσμος Ελληνικών Ακαδημαϊκών Βιβλιοθηκών
1994 Ηλεκτρονικό
Πρόσβαση
Elsevier (Sciencedirect)
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων Κεντρική Βιβλιοθήκη
1995
τόμος 14
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Κύπρου
1994
τόμος 13
2002
τόμος 21
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Ανενεργή
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
1995
τόμος 14
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Πατρών Βιβλιοθήκη & Υπηρεσία Πληροφόρησης
1997
τόμος 16
2002
τόμος 20
Πλήρης
Μέλος Δικτύου