Journal of algebraic geometry
 
ΤίτλοςJournal of algebraic geometry.
ΣυντομογραφίαJ. algeb. geom.
ISSN1056-3911
Έτη έκδοσης1992-
Γλώσσαengfre
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of algebraic geometry (Online) [ISSN 1534-7486]
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://ams.org/distribut(...)
ΤίτλοςJournal of algebraic geometry.
Τίτλος κλειδίJournal of algebraic geometry
ΣυντομογραφίαJ. algeb. geom.
Τμήμα τίτλουAlgebraic geometry
ISSN1056-3911
Έτη έκδοσης1992-
Δημοσίευση[Naperville, IL] : University Press c1992-
Αρίθμηση περιοδικής έκδοσηςVol. 1, no. 1 (Jan. 1992)-
Πνευματική υπευθυνότηταAmerican Mathematical Society.
Γλώσσαengfre
ΧώραΗνωμένες Πολιτείες Αμερικής
Άλλη έκδοση σε διαφορετικό μέσοJournal of algebraic geometry (Online) [ISSN 1534-7486]
DDC Ταξινόμηση510 (12)
Ηλεκτρονική Τοποθεσίαhttp://ams.org/distribut(...)
Βιβλιοθήκη Από Έως Πληροφορίες
Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
1992
τόμος 1
2004 Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Πανεπιστήμιο Κρήτης Βιβλιοθήκη Ηρακλείου
1992
τόμος 1
Πλήρης
Μέλος Δικτύου
Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης Σχολή Θετικών Επιστημών Τμήμα Μαθηματικών
1992
τόμος 1
Ελλιπής
Μέλος Δικτύου